z RealityRemod,

DomuS3D,

TilePlanner.

O Nas

RTEmagicC_sm_LOGO_MATICADpng1-3-kolor2MATICAD istnieje na rynku ponad 20 lat stając się liderem w tworzeniu technologii do projektowania wnętrz, wyspecjalizowanym dla producentów i dystrybutorów materiałów wykończeniowych. Aplikacje zawierające rzeczywiste katalogi materiałów pochodzących prosto od producentów dostępne są także na smartfonach, tabletach, w Internecie oraz w Chmurze..

rr-logo3-pop

RealityRemod

 RealityRemod to nowa, rewolucyjna Aplikacja stworzona dla rynku materiałów wykończeniowych, takich jak: płytki ceramiczne, parkiet, dywany, marmur, zawierająca katalogi produktów pochodzące z najważniejszych firm płytek ceramicznych, parkietów, dywanów oraz marmuru) dostępna na tablety i smartfony działające na systermie Android i iOS. Idealna dla użytkowników planujących remont oraz projektantów wnętrz i architektów w celu pokazania ciekawych rozwiązań swoim klientom. Aplikacja pozwala na szybką wirtualną wymianę podłogi i ścian na wykonanym przez urządzenie zdjęciu. Aplikacja dostępna jest w sklepie AppStore oraz GooglePlay.s.

Stampa

DomuS3D

DomuS3D® to czołowe oprogramowanie na rynku materiałów wykończeniowych, szeroko wykorzystywane przez producentów i detalistów na całym świecie. DomuS3D® oferuje możliwość zaprojektowania każdego wnętrza, dostosowując do potrzeb klienta materiały wykończeniowe, meble oraz akcesoria pochodzące z aktualizowanych na bieżąco katalogów produktów, proponowanych przez producentów. Zintegrowany system pozwala zaprojektować dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania, używając materiałów takich jak płytki ceramiczne, parkiet, kamień, ceramika sanitarna, elementy umeblowania. Moduł 2D Cad pomaga radzić sobie z bardziej skomplikowanymi kształtami poprzez udostępnienie narzędzi do tworzenia skomplikowanych detali (łuki, wielowypusty, polilinie…) Dostępne oraz możliwe do dostosowania szablony pomieszczeń pomagają stworzyć projekt kilkoma kliknięciami.

TilePlanner_Icona_CS6

TilePlanner

Proste narzędzie do projektowania … online! Projekty zapisywane są w Chmurze, dlatego można planować urządzanie swoje wnętrza w każdym miejscu. Nie wymaga konfiguracji: można używać go bezpośrednio w przeglądarce. TilePlanner pozwala na zaprezentowanie katalogów producentów w miejscu, w którym klient czuje się lepiej: w domu! Program jest łatwy i intuicyjny w użyciu. Użytkownik może bawić się planowaniem nowych środowisk, używając katalogów zawierających rzeczywiste zdjęcia produktów, takich jak: materiały wykończeniowe, sanitariaty, meble oraz akcesoria. Silnik wyszukiwarki DEALER LOCATOR pozwala zlokalizować najbliższy punktu sprzedaży produktów. Projekty online mogą być aplikowane w DomuS3D® Venus, w celu profesjonalnego uzupełnienia. Użytkownik może zaprojektować wnętrze za darmo, przy użyciu dostępnych katalogów. Natomiast użytkownicy, którzy przyłączą się do subskrybcji, będą posiadać dostęp do wszystkich katalogów i usług dodatkowych.

DomuS3d-box-pop

DomuS3D.Box

Podziel się projektami z wszystkimi na świecie! Przy użyciu najnowszych smartfonów i tabletów DomuS3D.Box umożliwia wizualizację 360° Panoram projektów. Dostępny na iOS oraz w systemie Android. Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać z AppStore lub GooglePlay.

O produktach

 

DomuS3D® to czołowe oprogramowanie na rynku płytek ceramicznych oraz sanitariów, szeroko wykorzystywane przez producentów i detalistów na całym świecie.

DomuS3D® oferuje możliwość zaprojektowania każdego wnętrza, dostosowując do potrzeb klienta materiały wykończeniowe, meble oraz akcesoria pochodzące z aktualizowanych na bieżąco katalogów produktów, proponowanych przez producentów.
Zintegrowany system pozwana zaprojektować dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania, używając materiałów takich jak płytki ceramiczne, parkiet, kamień, ceramika sanitarna, elementy umeblowania.
2D Cad moduł pomaga radzić sobie z bardziej skomplikowanymi kształtami. Posiada narzędzia do tworzenia skomplikowanych detali (łuki, wielowypusty, polilinie…)
Dostępne oraz możliwe do dostosowania szablony pomieszczeń pomagają stworzyć projekt kilkoma kliknięciami.
Możliwość importu plików zewnętrznych.

 

 

Modułowe elementy umeblowania i akcesoria: DomuS3D® pozwala zaprojektować własne płytki, kolekcje obiektów 3D, katalogi. Obok biblioteki statycznych obiektów 3D, można narysować szczegółowe moduły meblowe – kuchnie, sypialnie, łazienki; dzięki zintegrowanym szablonom i opcjonalnym aplikacjom.

DomuS3D daje możliwość dostosowywania cech elementów umeblowania (kolor, materiał, wymiary, naturalny efekt odbicia światła na każdym rodzaju materiału, etc…). Posiada zaawansowane cechy ścian (nisze, otwory, skosy…).
Obiekty dynamiczne: interaktywne drzwi, okna, szuflady, drzwiczki szaf/szafek… mogą być przesuwane, otwierane, zamykane, tak by stworzyć wrażenie ruchu.
Układ płytek i wzornictwo: dzięki dedykowanym funkcjom, takim jak układ pionowy, ramy, zagięcia kabin prysznicowych, blaty i schody, można tworzyć dowolne rozwiązania dla szybkich, prostych, ale także dla szczegółowych projektów.
Za pomocą szybkiej funkcji „drag&drop” (przeciągnij i upuść), można oszczędzać czas, zachowując koncentrację na detalach architektonicznych oraz wrażeniu ogólnym projektu.
Ponad 300 układów płytek jest dostępnych wraz z instalacją projektu, a więcej może zostać pobranych z Chmury.
Ocena projektu i wydruki: W dowolnym miejscu projektu, można wydrukować szczegółowe wydruki techniczne.
Wydruki techniczne dla instalacji modułowych pozwalają automatycznie generować pełną broszurę z wszelkimi niezbędnymi informacjami o projektach.
Ocena projektu/kosztorys, mogą być sformatowane i wydrukowane przy użyciu dostosowywalnych szablonów; ponadto można obliczyć ilość zużycia materiałów wykończeniowych.
Broszura podsumowująca: kiedy projekt jest skończony, istnieje możliwość automatycznego wydruku dokumentu, zawierającego wszelkie informacje dotyczące projektu. Informacje te można zachować w formacie .docx, a zatem można je później modyfikować, używając Microsoft Word.
Załączniki: wraz z projektem można zachować wszelkie dane dotyczące projektu i klienta – dane kontaktowe, zdjęcia, projekty odrzucone, itp. (e-mail, PDF, obrazy JPG, Excel spreadsheets…).
Profesjonalny rendering i wirtualna rzeczywistość: Najlepsze rezultaty dotyczące obrazowania projektu można osiągnąć poprzez poprzez rendering. Otrzymany efekt finalny jest naprawdę poruszający i bardzo realistyczny.
DomuS3D® ma moc światowych technologii renderingu (V-Ray oraz Mental ray), uproszczonych do codziennego użytku, dzięki wysokiej jakości interfejsom, tak by można było uzyskać oczekiwany efekt.
Można wykreować statyczne i stereoskopowe wyrenderowane obrazy (stereoskopowe wymagają okularów 3D).
Panoramy 360° projektu można opublikować na stronie internetowej, udostępnić na tablety i smartfony.
Używanie smartfonów i tabletów pozwala udostępniać projekt, zdjęcia panoram 360°, filmików i renderowanych obrazów, zachowując wszystkie detale projektu.
Panoramy 360° mogą być dzielone na iOS i oraz smartfonach i tabletach, działających na systemie Android, dzięki specjalnej, bezpłatnej aplikacji: DomuS3D.Box.
TouchFly (moduł opcjonalny) pozwala na dostosowywanie i integrowanie katalogów DomuS3D z dodatkowymi dokumentami, listami cen, obrazami…
Maticad posiada ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na rynku projektowania wnętrz. 

 

 

 

Baza danych – katalogi producentów

Katalogi otrzymane od producentów są na bieżąco aktualizowane. Baza danych jest także poszerzana o polskich producentów.

Informacje o dostępnych katalogach producentów, zawartych w bazie danych DomuS3D oraz TilePlanner, dostępne są na stronach:

www.domus3d.com
oraz http://www.tileplanner.com/en/catalogo/

Wersja testowa DomuS3D Venus

„Tu można pobrać wersję testową *DomuS3D® Venus:*

lub pod adresem:
http://www.domus3d.com/en/Public_Area/Info_Area/trial-version/index.html

Wymagania sprzętowe

Wymagania sprzętowe konieczne dla poprawnego działania programu mogą różnić się, zależnie od modułu wybranego do wykonania danego programu. Procedury
wykonawcze oraz projektowanie multiroomów wymagają potężniejszych systemów.

*System operacyjny*

Windows™ Vista z SP2, Windows™ 7 z SP1, Windows™ 8.1 lub późniejszy (x86/32 bitowa ale także x64/64 bitowa wersja ) Aplikacja jest w wersji 32 bitowej, podczas gdy moduł wykonawczy dostępny jest w wersji 32 i 64 bitowej

*CPU*

Intel Core i5, i7 (rekomendowany) lub podobny/ późniejszy procesor, najlepiej czterordzeniowy i większy

*Dysk twardy *

Polecany jest dysk 7.200 rpm (rekomendowany 10.000 rpm) dla komputerów stacjonarnych, oraz SSD dla laptopów. Aplikacja wymaga 3-8 GB przestrzeni na instalację (zależnie od modułu), ale sugerowana jest przynajmniej 30 GB miejsca na aplikację, na projekty oraz nowe płytki / nowości, urządzenia sanitarne i katalogowe obiekty 3D, które będą/są zaimportowane.

*RAM*

4 GB dla wersji 32-bitowej; minimum 8 GB, zalecane 16 GB lub więcej dla wersji 64-bitowej

*Karta graficzna *

Dla łatwej i wydajnej nawigacji wymagana jest karta graficzna wysokiej jakości, współpracująca z DirectX 11.0 lub późniejsza, z przynajmniej 1GB RAM (2 GB rekomendowane).

Maticad aktualizuje powyższą stronę internetową w zależności od dostępnych nowych technologii i nowych wersji DomuS3D®.

Proste narzędzie do projektowania … online!
Projekty zapisywane są w Chmurze, dlatego można planować urządzanie swoje wnętrza w każdym miejscu.
Nie wymaga konfiguracji: można go używać bezpośrednio w przeglądarce.

TilePlanner pozwala na zaprezentowanie katalogów producentów w miejscu, w którym klient czuje się lepiej: w domu!

 
Kliknij w obrazek, aby wejść na stronę Maticad TilePlanner

 

Dla Rodziny:

Program jest łatwy i intuicyjny w użyciu przez całą rodzinę.
Użytkownik może bawić się planowaniem nowych środowisk, używając katalogów zawierających rzeczywiste zdjęcia produktów, takich jak: materiały pokryciowe, sanitariaty, meble i akcesoria.

Silnik wyszukiwarki DEALER LOCATOR pozwala zlokalizować najbliższy punktu sprzedaży produktów.
Projekty online mogą być aplikowane w DomuS3D® Venus, w celu profesjonalnego uzupełnienia.

Użytkownik może zaprojektować wnętrze za darmo, przy użyciu dostępnych katalogów. Natomiast użytkownicy, którzy przyłączą się do subskrybcji, będą posiadać dostęp do wszystkich katalogów i usług dodatkowych.

Dla Firm:

Firma może udostępnić katalog na stronie internetowej TilePlanner, ale może również dostosować wersję na swojej stronie internetowej.

W ten sposób firma może:
* Dać narzędzia do projektowania sieci detalistów, na całym świecie, bez konieczności instalacji.
* Rozpowszechnić swoje katalogi na świecie.
* Zwiększyć oglądalność swojej strony internetowej.
* Samoistnie przekonać użytkownika, aby skontaktował się z Showroomem w pobliżu.
* Otrzymywać przydatne statystyki o używaniu produktów Firmy przez projektujących przy użyciu TilePlanner.

 

Oto kilka przykładów niestandardowych narzędzi projektowych. Kliknij w obrazy, aby otworzyć dostosowane do poniższych firm narzędzia:

    

Tutoriale dostępne na Youtube:
RealityRemod to nowa, rewolucyjna Aplikacja stworzona dla rynku materiałów pokryciowych (płytki ceramiczne, parkiet, dywany, marmur), dostępna na tablety i smartfony działające na systermie Android i iOS.

 

Kliknij w obrazek, aby wejść na stronę Maticad

 

Aplikacja pozwoli uzyskać obraz sceny, i łatwo wymienić podłogi i ściany.
Idealna dla użytkowników planujących remont oraz projektantów wnętrz i architektów w celu pokazania ciekawych rozwiązania swoim klientom.

Aplikacja dostępna jest w sklepie AppStore oraz GooglePlay.

Firmy, które chciałyby umieścić swoje produkty w RealityRemod, proszone są o kontakt pod adresem: realityremod@maticad.comZawiera kolekcje pochodzące z najważniejszych firm płytek ceramicznych, parkietów, dywanów oraz marmuru.

RealityRemod jest opatentowaną Aplikacją.
Aby stworzyć własną, skontaktuj się z nami w celu stworzenia niestandardowych aplikacji Augmented Reality, wykorzystujących innowacyjną technologię RealityRemod.

Podziel się projektami z wszystkimi na świecie!
Przy użyciu najnowszych smartfonów i tabletów DomuS3D.Box umożliwia wizualizację 360° Panoram projektów.
Dostępny na iOS oraz w systemie Android.
Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać z AppStore lub GooglePlay.

Przydatny towarzysz dla DomuS3D®, aby zebrać projekty w urządzeniu, lub dzielić się nimi z klientami i przyjaciółmi.
Pojedyncze Panoramy mogą być eksportowane z poziomu standardowego DomuS3D®. Panoramy złożone (przechodzenie pomiędzy pomieszczeniami) i materiały podręczne są dostępne przez moduł TouchFly.

Kliknij w obrazek, aby wejść na stronę Maticad DomuS3D.Box

Mój DomuS3D.Box
Aby projekt był poufny, można wysłać go jako załącznik w wiadomości
e-mail. Aby podzielić się nim ze światem, można skorzystać z tzw serwisu: Mój DomuS3D.Box, który Maticad udostępnia za darmo dla klientów PRO, którzy posiadają najnowszą wersję DomuS3D®, tak aby móc pokazać światu jakość ich usług projektowych.

 

 

Skontaktuj się z nami

Znajdź nas

Kontakt